KURUMSAL

1997 yılında şahıs firması olarak faliyete başlayan firmamız 2002 yılında limited şirketi olarak hizmet vermeye başlamıştır ve türkiyenin 2. el ticari araç alım-satım hizmeti veren büyük şirketleri arasında yer almıştır.

kastamonu otomotiv maltepe, ve tuzla’da olmak üzere 2 şubesinde açık otopark şeklindeki showroom lokasyonları ile toplamda 19.000 m2 den fazla bir alanda ortalama 600 araç portföyü ve 30 uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

öncelikle ısuzu, mıtsubıshı, ıveco, renault ve ford gibi markaların alım-satımında uzmanlaşan kastamonu otomotiv bu bilgi ve tecrübesini ticari araç konusunda engin deneyime taşımıştır. bu sayede türkiyenin en büyük ticari araç alım-satımı yapan kurumsal ve köklü firmalarından biri olmuştur.

sahip olduğu değerlerin tamamını ‘’müşteri memnuniyeti’’ merkezine koyan kastamonu otomotiv piyasanın en iyi ticari araçlarını markalara yakışacak hizmet kalitesi ile müşterileri ile buluşturmayı hedeflemiştir.
2009 yılında showroom alanını önemli açıda geliştirerek tuzla orhanlı mevkiinde 16.000 m2 den fazla bir alanda 200’ den fazla ticari araç ve 200 den fazla üst yapı malzemelerinin sergileneceği bir kompleks hizmete sunulmuştur.

son olarak 2018 yılında istanbul tuzla anadolu mahallesinde 3.000 m2 den fazla bir showroom alanınıda büyük bir onurla müşterilerinin hizmetine sunmuştur.

kastamonu otomotiv, sektördeki yerini dahada sağlamlaştırmak ve yükseltmek adına üzerine düşeni yapmayı ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedef bilmiş ve en büyük ilke edinmiştir.