2008 MODEL FORD TRANSİT 350-M SOĞUTUCULU KAMYONET

Yazdır
480
120.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 4565
İlan Tarihi 19/08/2021
Plaka 34 CDL 052
Model Yılı 2008
Kilometre 290524
Yakıt Tipi Dizel
Vites Tipi Manuel
Motor Hacmi
Motor Gücü
Renk Beyaz
Kasa Tipi FİRİGOFİRİK
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI
2008 MODEL FORD TRANSİT 350-M

SOĞUTUCULU KAMYONET


İÇTEN İÇE KULLANILABİLİR

UZUNLUK:      3.12 cm
GENİŞLİK:      1.90 cm
YÜKSELİK:     1.87 cm
(Görüntülenme Sayısı : 215)