2008 MODEL VOLKSWAGEN CADDY 1.9 TDİ OTOMATİK VİTES

Yazdır
480
79.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 4564
İlan Tarihi 18/08/2021
Plaka 67LB686
Model Yılı 2008
Kilometre 336000
Yakıt Tipi Dizel
Vites Tipi Otomatik
Motor Hacmi
Motor Gücü
Renk Siyah
Kasa Tipi Combi Van
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI

2008 MODEL

VOLKSWAGEN CADDY 1.9 TDİ

OTOMATİK VİTES

ÇİFT SÜRGÜ

KLİMA

MULTİMEDYA

 

ARAÇ AĞIR HASAR KAYITLIDIR.

(Görüntülenme Sayısı : 636)