2009 ISUZU NKR WİDE AÇIK AHŞAP KASA KAMYONET

Yazdır
480
151.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 4078
İlan Tarihi 13/01/2021
Plaka 41RP502
Model Yılı 2009
Kilometre 298000
Yakıt Tipi Dizel
Vites Tipi Manuel
Motor Hacmi
Motor Gücü
Renk Beyaz
Kasa Tipi AÇIK AHŞAP KASA
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI
ARACIN KASASI SIFIR’ DIR.

İÇTEN İÇE KULLANILABİLİR KASA ÖLÇÜLERİ

UZUNLUK: 3.97 cm
GENİŞLİK: 2.13 cm
YÜKSEKLİK: 1.33 cm
(Görüntülenme Sayısı : 397)