2012 MODEL İVECO DAİLY 35S13 FRİGOFİRİK PANELVAN

Yazdır
480
102.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 4397
İlan Tarihi 04/06/2021
Plaka 0
Model Yılı 2012
Kilometre 471000
Yakıt Tipi Dizel
Vites Tipi Manuel
Motor Hacmi
Motor Gücü
Renk Beyaz
Kasa Tipi SOĞUTUCULU PANELVAN
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI
İÇTEN İÇE KULLANILABİLİR KASA ÖLÇÜLERİ:
UZUNLUK 340
GENİŞLİK 165
YÜKSEKLİK 180
10 METRE KÜP KASA HACMİ VARDIR.
(Görüntülenme Sayısı : 442)