2013 MODEL IVECO DAİLY 35C13 / 15M3 PANELVAN

Yazdır
480
102.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 4022
İlan Tarihi 18/12/2020
Plaka 34 BTT 915
Model Yılı 2013
Kilometre 154499
Yakıt Tipi Dizel
Vites Tipi Manuel
Motor Hacmi 2300 cc
Motor Gücü 130 hp
Renk Mavi
Kasa Tipi PANELVAN
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI
2013 MODEL IVECO DAİLY 35C13

15 METREKÜP PANELVAN
(Görüntülenme Sayısı : 269)