2014 MODEL HYUNDAİ HD-35 FRİGOFİRİK KASA KAMYONET

Yazdır
480
139.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 4460
İlan Tarihi 01/07/2021
Plaka 35SC393
Model Yılı 2014
Kilometre 212000
Yakıt Tipi Dizel
Vites Tipi Manuel
Motor Hacmi
Motor Gücü
Renk Beyaz
Kasa Tipi Frigofirik
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI
2014 MODEL
HYUNDAİ HD-35
FRİGOFİRK KASA KAMYONET 

UZUNLUK:      3.83 cm
GENİŞLİK:      1.98 cm
YÜKSELİK:     1.94 cm
(Görüntülenme Sayısı : 303)