2014 MODEL İVECO DAİLY 35C13 FRİGOFİRİK KASA KAMYONET

Yazdır
480
136.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 4172
İlan Tarihi 17/02/2021
Plaka 34FK2907
Model Yılı 2014
Kilometre 245000
Yakıt Tipi Dizel
Vites Tipi Manuel
Motor Hacmi
Motor Gücü
Renk Beyaz
Kasa Tipi Frigofirik
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI
2014 MODEL
İVECO DAİLY 35C15
FRİGOFİRİK KASA KAMYONET
KORKMAZ MARKA KLİMA

İÇTEN İÇE KULLANILABİLİR KASA ÖLÇÜLERİ
UZUNLUK : 4.42 cm GENİŞLİK : 2.12 cm YÜKSEKLİK : 2.10 cm
120*80 PALETLERDEN 8 ADET ALMAKTADIR.

AYNA ISITMA
ELEKTİRKLİ AYNALAR
OTOMATİK CAMLAR
ASR, ABS
6 İLERİ VİTES
YOL BİLGİSAYARI
(Görüntülenme Sayısı : 157)