2015 MODEL FORD TRANSİT 350-ED ÇİFT KABİN

Yazdır
480
155.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 4475
İlan Tarihi 09/07/2021
Plaka 34KL7828
Model Yılı 2015
Kilometre 219000
Yakıt Tipi Dizel
Vites Tipi Manuel
Motor Hacmi
Motor Gücü
Renk Beyaz
Kasa Tipi Açık Sac Kasa
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI

2015 MODEL FORD TRANSİT
350-ED ÇİFT KABİN

İÇTEN İÇE KULLANILABİLİR KASA ÖLÇÜLERİ
UZUNLUK: 3.15 cm
GENİŞLİK: 2.08 cm
YÜKSEKLİK:0.50 cm


ABS,ESP - KLİMA - 6 İLERİ VİTES - SÜRÜCÜ YOLCU HAVA YASTIĞI

YOL BİLGİSAYARI - HİDROLİK DİREKSİYON - OTOMATİK CAM 

ELEKTRİKLİ KATLANIR YAN AYNALAR – RADYO & BLUETOOTH & USB ÇALAR

 FONKSİYONEL DİREKSİYON -  KUMANDALI MERKEZİ KİLİT

(Görüntülenme Sayısı : 319)