2016 MODEL FİAT DUCATO MAXİ FRİGOFİRİK PANELVAN

Yazdır
480
144.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 4240
İlan Tarihi 30/03/2021
Plaka 41AGE151
Model Yılı 2016
Kilometre 260000
Yakıt Tipi Dizel
Vites Tipi Manuel
Motor Hacmi
Motor Gücü
Renk Beyaz
Kasa Tipi Soğutuculu Panelvan
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI
2016 MODEL
FİAT DUCATO MAXİ
15 METREKÜP / SOĞUTUCULU PANELVAN
17.11.2021 TARİHİNE KADAR MUAYENESİ VARDIR.
(Görüntülenme Sayısı : 132)