2016 MODEL FORD TRANSİT 370-M 11+1 MİNİBÜS KLİMALI

Yazdır
480
156.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 4195
İlan Tarihi 08/03/2021
Plaka 34PL2288
Model Yılı 2016
Kilometre 305000
Yakıt Tipi Dizel
Vites Tipi Manuel
Motor Hacmi
Motor Gücü
Renk Beyaz
Kasa Tipi 11+1 MİNİBÜS
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI
2016 MODEL
FORD TRANSİT 370-M
11+1 MİNİBÜS
> KLİMA
> BAĞIMSIZ ARKA KALORİFER
> OTOMATİK SÜRGÜ KAPI
> HIZ SABİTLEME
> GENİŞ EKRAN YOL BİLGİSAYARI
> FONKSİYONEL DİREKSİYON
> ELEKTRİKLİ KATLANIR AYNALAR
> KOLTUKLARDA KOLÇAK ve EMNİYET KEMERİ VARDIR.
(Görüntülenme Sayısı : 546)