2018 MODEL FORD TRANSİT 330-S RÖMORKLU KAMYONET

Yazdır
480
179.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 4518
İlan Tarihi 28/07/2021
Plaka
Model Yılı 2018
Kilometre 120000
Yakıt Tipi Dizel
Vites Tipi Manuel
Motor Hacmi
Motor Gücü
Renk Beyaz
Kasa Tipi Açık Kasa
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI
İÇTEN İÇE KULLANILABİLİR KASA ÖLÇÜLERİ

UZUNLUK:      3.16 cm
GENİŞLİK:    2.19 cm
YÜKSELİK:     2.30 cm

İÇTEN İÇE KULLANILABİLİR RÖMORK ÖLÇÜLERİ

UZUNLUK:     2.94 cm
GENİŞLİK:    2.05 cm
YÜKSELİK:     2.97 cm

 
(Görüntülenme Sayısı : 375)