KURUMSAL

1997 Yılında şahıs firması olarak faaliyete başlayan firmamız 2002 yılında limited şirketi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Ve Türkiye’nin 2. el ticari araç alım-satım hizmeti veren büyük şirketleri arasında yer almıştır.

Kastamonu otomotiv olarak İstanbul Maltepe’de 20 Yılı aşkın bir süre Faliyetimizi Sürdürdükten sonra sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 1 Ocak 2020 Tarihinden itibaren İSTANBUL / Tuzla ilçesi Orhanlı Mevkiinde otobana cephe karşılıklı her iki yöndede bulunan açık otopark şeklindeki showroom lokasyonları ile toplamda 20.000 m2 den fazla bir alanda ortalama 500 araç portföyü ve 30 uzman kadrosu ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Öncelikle Isuzu, Mıtsubıshı, Iveco, Renault ve Ford gibi markaların alım-satımında uzmanlaşan Kastamonu otomotiv bu bilgi ve tecrübesini ticari araç konusunda engin deneyime taşımıştır. Bu sayede Türkiye’nin en büyük ticari araç alım-satımı yapan kurumsal ve köklü firmalarından biri olmuştur.

Sahip olduğu değerlerin tamamını ‘’Müşteri memnuniyeti’’ merkezine koyan Kastamonu otomotiv piyasanın en iyi ticari araçlarını markalara yakışacak hizmet kalitesi ile müşterileri ile buluşturmayı hedeflemiştir.

Kastamonu otomotiv, sektördeki yerini daha da sağlamlaştırmak ve yükseltmek adına üzerine düşeni yapmayı ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedef bilmiş ve en büyük ilke edinmiştir.